Header Image

Genel Başkanımız Mehmet ÇOLAK’ın Yeni Yıl Mesajı

Read Time:1 Minute, 12 Second
Genel Başkanımız Mehmet ÇOLAK’ın Yeni Yıl Mesajı

Genel Başkanımız Mehmet ÇOLAK yeni yıl mesajı yayımladı
Başkan ÇOLAK yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Saygıdeğer arkadaşlarım, 2020 yılını geride bırakıp yeni yıla girerken, 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk, barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum.

2020 yılı dünyanın büyük bir bölümünü etkisi altına alan Covid-19 salgını, Deprem ve Sel felaketleri ile mücadele ettiğimiz bir yıl oldu, bir yandan Deprem ve Selin yaralarını sararken diğer tarafta Salgından korunmak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla büyük bir mücadele verdik ve mücadeleye devam ediyoruz.

Tüm Türkiye’de salgının yayılım hızı ve vaka sayısındaki artışın durdurulması için fedakarca mücadele veren Başta Sağlık çalışanları olmak üzere Emniyet ve tüm kamu çalışmalar çok yoğun bir şekilde yürütülmekte olan çabanın içerisinde yer aldılar.

Ülke ve millet olarak içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreci birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma içerisinde hep birlikte atlatacağımıza ve özlem duyduğumuz sağlıklı günlere bir an önce kavuşacağımıza canı gönülden inanıyorum.

Bu zorlu sürecin aşılmasında devletimizin aldığı tedbirlere uyulmasının, kurallara riayet edilmesinin çok büyük önemi olduğunu ancak iş yükünün fazla olmasından dolayı risklere rağmen Tapu ve Kadastro ile Milli Emlak Birimleri tam kadro görevlerini aksatmadan mesailerine devam ederken yaşanan İzmir depremi ile de Afad ve Çevre ve Şehircilik çalışanlarımız görevlerinin başında olarak devletimizin öncü gücü oldular.

Salgın ve afetlerde en ön saflarda yerini alan iş kolumuza mensup kamu çalışanlarımız ile birlikte

Yeni umutlarla karşıladığımız 2021 yılının, ülkemize milletimize ve Siz kıymetli YURT İMAR SEN sendikası ailesini yeni yılını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir